סיגניפיקסט

לימודים מקוונים

החברה פועלת בשני ערוצים מקבילים:

  • ספק פתרון: עיבוד חומר גלם בסיסי ממומחי-התוכן הרלוונטיים (שבאחריותם חומרי הלימוד), ויצירת פתרון מלא לפי צרכי והגדרות הלקוח לנושא זה ניתן לראות בנו 'קבלן משנה' הנותן שירותים למוסד / לקוח.
  • יוצרי תוכן: אנו יוזמים ומפיקים תוכנית לימוד מלאה, עם מומחים בתחום הספציפי, ומשווקים אותה לקהל היעד כקורס שלם.
    תוכנית הלימודים במסגרת זו יכולה להיות אינטרנטית מלאה או משולבת בפגישות פרונטאליות, לרבות התאמות תוכן לקהלים ספציפיים על פי העניין. 

השירותים והיכולות:

תכנון הלימוד: ניתוח צרכים, תחקור מומחה תוכן, אפיון מטרות, תכנון הפתרון לצורך, בחירת שיטות ותמהילי הלמידה,
קביעת כלי הערכה ומדידה וכיוב'.
לרבות קביעת התמהיל האופטימלי של הרצאות באינטרנט ומפגשים פרונטליים לקורס מסויים. ועד הדרכה מפורטת למרצה (מנוסה ככל שיהיה במתן הרצאות מול כתה) על אופן הכנת השיעורים עבור המדיה האינטרנטית.

עריכה במתודולוגיה המתאימה ללימוד אקדמי ברשת האינטרנט: עריכה מותאמת ללימוד במדיה האינטרנטית הינה 'עמוד השדרה' של בניית תוכנית הלימוד המקוונת והינה קריטית להפיכת הקורס המקוון לקורס מוצלח. תכנון העריכה מתייחס ליכולת הצפיה והקשב של התלמיד מרמת השיעור ועד רמת האייטם הבודד בכל הרצאה.
עריכה נכונה המתאימה לייעודה שומרת על קשר אודיו-ויזואלי בין הנאמר והמוצג, לחיזוק הזכרון לחומר המועבר, ויוצרת אפקטים ויזואליים על גבי סרט הלימוד הן לחיזוק ההבנה לנאמר והן ל'שמירת' ומיקוד תשומת הלב לחלק הנכון בו אנחנו מעוניינים שהסטודנט יתמקד.

שני "חמרי-הגלם" הבסיסיים – צילום-הוידיאו של ההרצאה + קובץ הפאואר-פוינט ו/או העזרים הויזואליים ששימשו את המרצה הם כל מה שנדרש. החברה מבצעת: ניקוי רעשים וסינכרון מדויק בין הנ"ל, מחברת תוכן- עניינים (המסונכרן גם הוא, כמובן), ומוסיפה "עוגני-זכרון" והדגשים כגון זום על קטע רלוונטי במצגת, מירקור דינמי למעקב אחר הנאמר, הוספת חיצים ומראי מקום, חיקוי של תנועת סמן-לייזר, הוספת סרטים / קליפים כחלק מההרצאה, יצירת הרצאה אינטראקטיבית המתקדמת בהתאם לתגובות המשתתף וכיוב'.

צילום וידאו מקצועי: מצלמה מיקצועית, תאורה, רקע (אם נדרש מסך רקע ירוק), מיקרופון דש אלחוטי, מחשב עקיבה, הדרכה והנחייה מפורטת למרצה . התאמת האתר לצילום -כאשר ההרצאות מצולמות באתר הלקוח.

כיווץ: סף הסבלנות וההתמקדות של תלמיד מול מסך-מחשב אינו עולה על 15-20 דקות. ההמלצה הגורפת היא לפיכך – להתאים את התוצא של הרצאה בודדת לאורך כנ"ל. הקפדה על הנחיותינו בתכנון הרצאה וביצועה, העריכה המותאמת שלנו והפרדת מודול השאלות והתשובות – יוצרים תוצא כזה, בו 100% מהתוכן המועבר בשעת לימוד אקדמית מועבר ביחידת זמן של כ 20 דק'.

מבחנים ותרגולים: כולל משוב-מיידי עם מידע מעשיר הן לגבי תשובה נכונה, הן לגבי תשובה לא נכונה

אריזה: האריזה הסטנדרטית של כל הרצאה-מעל-הרשת היא של ספריית קבצים עם הפנייה, בפורמטים שמתאימים לדפדפנים העיקריים, כולל התאמה למכשירי-כף-יד למיניהם

מודול שאלות ותשובות: פיתוח ייחודי שיוצר בסיס נתונים דינמי של מידע עדכני מסביב לנושא של כל הרצאה והרצאה. המודול מאפשר למומחה-התוכן, באמצעות תקשורת אימייל, לקבל שאילתות מהתלמידים ולהגיב עליהם (הוא ורק הוא יחליט על תוכן התשובה והאם לפרסמה – שאז תהיה זמינה לכל התלמידים שנכנסים לשיעור הספציפי – או שאין בה עניין לציבור והתשובה תישלח לשואל לבדו).

ניהול ובקרה: של בתי-הספר הוירטואליים, כולל הפקת דוחו"ת סטטיסטיים ו"תעודות גמר"

אירוח / שירותי ענן: אפשרות להרצת בית-הספר הוירטואלי על השרתים של SignifiCast כולל פיקוח ותמיכה טכנית

התאמות ושינויים: אינטגרציה עם סביבת-הלקוח, על פי דרישה (כולל התאמות לסביבת העבודה , LMS של הלקוח)